Novinky

O2 a DC Faster

pátek 5. květen 2017 11:14

Faster CZ se stal na základě výsledků výběrového řízení partnerem společnosti
O2 Czech Republic a.s. Nyní tedy také zákazníci spol. O2 mohou okusit kvalitu služeb poskytovaných v rámci našeho datacentra.
Věříme, že v novém partnerství bude panovat oboustranná spokojenost.

 

Pracovní pozice FIRMWARE PROGRAMÁTOR

pátek 5. květen 2017 9:07

Hledáme nového kolegu na pozici firmware programátor. UniPi.technology je rychle rostoucí oddělení firmy Faster CZ, která je na Brněnském trhu od roku 1994.
Rodinná firma s moderními zaměstaneckými benefity. Jsme team složený z lidí všech věkových kategorií a hledáme zkušené pracovníky i absolventy.

Neuron - nová produktová řada

středa 25. leden 2017 15:23

Naše nejmladší oddělení zabývající se řídícími systémy představuje k nové produktové řadě Neuron novou verzi stránek a e-shop kompletně v češtině!

A hned začínáme slevou pro všechny a navždy! Stačí se registrovat do konce ledna a máte na všechny produkty a všechny objednávky slevu 5%! Každý Neuron se k Vám dopraví zdarma.
 
 

Jarní sleva!

středa 29. březen 2017 12:16

Máme pro Vás jarní slevu! Nejedná se o žádnou dočasnou akci, ale zlevnění napořád! Přinášíme Vám rychlý a nyní i levnější způsob, jak mít vlastní virtuální server v minutě spuštěný a připravený k použití. Stačí se zaregistrovat a jsou Vám k dispozici nakonfigurované servery od 11,90 Kč/den. V případě dotazů nebo komplikací piště na a dostane se Vám kvalifikované pomoci Faster.

Všechno nejlepší k narozeninám

pondělí 16. leden 2017 9:38

V sobotu, náš neskutečně technicky nadaný, zručný a opravdový chlap Jan oslavil významné kulaté životní jubileum.
Kdyby se splnilo všechno, co chceš najednou, na co by ses pak těšil.
Přejem Ti tedy, aby se Ti vše splnilo postupně a radoval ses každý den.

Hodně zdraví a Be Happy - kolektiv Faster