Novinky

ELECTRO SWING RIVER poprvé na Flédě!

středa 4. květen 2016 12:07

 Jako partneři taneční noci swingu a electroswingu, nabízíme výměnou dvě vstupenky na Flédu,na ELECTRO SWING RIVER.

Za co vstupenky vyměníme ?

Za něco od vás,libovolně co,jen to musí mít vazbu na Faster. /foto,básnička,bilboard,reklamní předmět.../

První zájemce který pošle"svoje něco"na  , získává dvě vstupenky  na swingovou Flédu,na 13.května.

Ukončeno po 152 minutách. Vstupenky získala pí Michaela výměnou za luxusní vanilkovou bábovku.

                                                                Blahopřejeme!

Pozor,hledá se vývojář/programátor

čtvrtek 10. březen 2016 10:48

podrobný popis hledaného najdete zde.

„Pane Watsone, přijďte sem, potřebuji vás,“

čtvrtek 10. březen 2016 14:29

zněla první slova pronesená do telefonu. Dnes je to 140 let co proběhla první úspěšná zkouška patentovaného přístroje. Proběhla 10. března 1876 a Alexander Graham Bell tak vlastně stojí za vznikem našeho oddělení - "hlasové služby" a doufáme,že toto oddělení bude fungovat taky alespoň 140 let :)

Cloud a právo: pozor na umístění vašich dat

pátek 12. únor 2016 13:18

Česká republika představuje v globálním měřítku jen malý trh, a proto se v praxi velmi často vyskytuje situace, kdy jsou poskytovatelé cloudových služeb usazeni mimo ni. Předávání dat do zemí mimo EU, tzv. třetích zemí, je obecně považováno za rizikové a může se vyznačovat nedostatečnou mírou ochrany. Častou otázkou ze strany laické veřejnosti je, jak zjistit, kde se vlastně uložená data skutečně nachází.Zákazník cloudových služeb tak v reálném čase vůbec nemusí vědět, kde jsou data uložena a kam se předávají, ale současně je jeho povinností, jakožto správce údajů, poskytnout jim dostatečnou ochranu.Všem uživatelům cloudových služeb je třeba důrazně doporučit, aby pečlivě vybírali jejich poskytovatele, přičemž hlavním bodem zájmu by měla být možná právní rizika.Předávání dat do třetích zemí, které neratifikovaly Úmluvu o ochraně osob se zřetelem na automatizované zpracování osobních dat, vždy podléhá souhlasu Úřadu, který je vydáván v povolovacím řízení. V případě, že k oznámení a následnému souhlasu Úřadu nedojde, hrozí i správci, jako „pouhému ukladateli“ dat, pokuta v extrémních případech až v řádech milionů korun.
Ne všechno,co si lze na netu pořídit "za hubičku" se v konečném důsledku musí vyplatit.
Mohou vám zbýt jen oči pro pláč a 00,0 kB vašich dat.

Firemní komunikace efektivně a levně díky VoIP Faster IPBX.

pondělí 1. únor 2016 11:45

Kvalitní a spolehlivá hlasová řešení za zlomek ceny běžné pevné linky mohou vznikat nejen na spolehlivé vlastní optické síti Faster, ale i na jakémkoliv stabilním připojení s dostatečně krátkou odezvou. Veškerý sortiment a ceny najdete zde.