Novinky

Jarní sleva!

středa 29. březen 2017 12:16

Máme pro Vás jarní slevu! Nejedná se o žádnou dočasnou akci, ale zlevnění napořád! Přinášíme Vám rychlý a nyní i levnější způsob, jak mít vlastní virtuální server v minutě spuštěný a připravený k použití. Stačí se zaregistrovat a jsou Vám k dispozici nakonfigurované servery od 11,90 Kč/den. V případě dotazů nebo komplikací piště na a dostane se Vám kvalifikované pomoci Faster.

25 let internetu

pondělí 13. únor 2017 8:45

 

Před 25 lety, ve čtvrtek 13. února 1992, se naše země, tehdy ještě jako součást Československa, poprvé oficiálně připojila k internetu.
Připojeným zařízením byl sálový počítač IBM 4341 a Československo se stalo 39. zemí připojenou k internetu. Počítač byl připojen rychlostí 9,6 kilobitu za sekundu, tedy řádově tisíckrát nižší, než dnes většina z nás využívá doma nebo v práci. Tenkrát ještě málokdo tušil, jaký ohromný rozmach internet v příštích letech prožije. Když jsme vše propočítali na české reálie, vyšlo nám, že poslání jednoho e-mailu by nás vyšlo zhruba na tisíc korun. Takže naše první úvahy o využití internetu se nesly spíše v duchu podpory vědecké a výzkumné spolupráce, vzpomíná Jan Gruntorád, iniciátor prvního připojení.
Nebýt tohoto převratného dne, neznali bychom se jako provider-zákazník a kdo ví, co by každý z nás, co denně sedíme u PC s internetem dělal.
Málo výpadků a vzhůru do druhého čtvrtstoletí.

Team Faster

 

Všechno nejlepší k narozeninám

pondělí 16. leden 2017 9:38

V sobotu, náš neskutečně technicky nadaný, zručný a opravdový chlap Jan oslavil významné kulaté životní jubileum.
Kdyby se splnilo všechno, co chceš najednou, na co by ses pak těšil.
Přejem Ti tedy, aby se Ti vše splnilo postupně a radoval ses každý den.

Hodně zdraví a Be Happy - kolektiv Faster

Neuron - nová produktová řada

středa 25. leden 2017 15:23

Naše nejmladší oddělení zabývající se řídícími systémy představuje k nové produktové řadě Neuron novou verzi stránek a e-shop kompletně v češtině!

A hned začínáme slevou pro všechny a navždy! Stačí se registrovat do konce ledna a máte na všechny produkty a všechny objednávky slevu 5%! Každý Neuron se k Vám dopraví zdarma.
 
 

Vážení obchodní přátelé

sobota 31. prosinec 2016 11:38

děkujeme Vám za projevenou důvěru v uplynulém roce a do nového roku 2017 Vám přejeme hodně zdraví, štěstí, osobních i pracovních úspěchů.
Současně se těšíme na další společnou spolupráci.

Team Faster CZ