Služby pro ISP

Služby pro ISP

IP konektivita

Našim zákazníkům, především ISP, kteří potřebují spolehlivý a rychlý Internet s vysokými datovými toky nabízíme IP konektivitu v rámci Brna a blízkého okolí. Pro připojení používáme především technologie optické linky, dále pak metalická vedení a bezdrátové technologie na frekvencích 5.8, 10, 17 a 24GHz. Ceny těchto služeb jsou individuální, dle technologie, místa a náročnosti provedení připojení. Pro konkrétní požadavky neváhejte kontaktovat naše obchodní oddělení.

Budování optických tras a metropolitních sítí

Díky letitým zkušenostem v oboru optických sítí dokáže náš tým odborníků zrealizovat v krátkém termínu optické trasy v rámci budov, propoje mezi budovami i trasy propojující vzdálené lokality Brna a okolí. Výstavbu trasy dokážeme zprocesovat od projektu, územního plánu až po výkopové práce a kompletní realizaci.

Optické a ethernetové okruhy

Nabízíme pronájem ethernetových okruhů, VLAN nebo pronájem nenasvícených optických vláken (dark fiber).

Kompletní řešení VoIP

Dodávka kompletního řešení VoIP infrastruktury pro ISP „na klíč“ včetně terminace do veřejné telefonní sítě, správy, servisu a billingu.

Datacentrum

Nabízíme využití služeb našeho moderního datacentra v Brně pro umístění vlastních technologií nebo námi dodávaných služeb.