Kontakty

Společnost

Faster CZ, spol. s r.o.

Jarní 1064/44g

614 00 Brno

 

IČO: 60722266

DIČ: CZ60722266

Datová schránka: gyw5w8t

Číslo bankovního účtu: 290204641/0300

Spojení

Obchodní oddělení

+420 533 433 333
obchod@faster.cz

Pohodlně poptat naše služby

 

Technická podpora

+420 533 433 000
+420 516 116 000
servis@faster.cz

Požadavek na tech. podporu

Vedení firmy

Ing. Miloslav Škorpík

E-mail: skorpik@faster.cz

Ing. Miroslav Ondra

E-mail: ondra@faster.cz

Obchodní oddělení

Ing. Jana Ševčíková

Telefon: 533 433 339

E-mail: sevcikova@faster.cz

Mgr. Pavel Dočekal

Telefon: 533 433 337

E-mail: docekal@faster.cz

Sekretariát

Marta Svobodová

Telefon: 533 433 391

E-mail: svobodova@faster.cz

Lada Hrubšová

Telefon: 533 433 394

E-mail: hrubsova@faster.cz

Stanislav Čechal

Telefon: 533 433 333

E-mail: cechal@faster.cz

Ekonomické oddělení

Ing. Jiří Verner

Telefon: 533 433 335

E-mail: verner@faster.cz

Ing. Daniel Škorpík

Telefon: 533 433 336

E-mail: daniel.skorpik@faster.cz

Gabriela Baláčová

Telefon: 533 433 349

E-mail: balacova@faster.cz

Eva Lindušková

Telefon: 533 433 390

E-mail: linduskova@faster.cz

Technické oddělení

Petr Vincour

Telefon: 533 433 342

E-mail: vincour@faster.cz

Zdeněk Juránek

Telefon: 533 433 346

E-mail: juranek@faster.cz

Ing. Robert Běťák

Telefon: 533 433 340

E-mail: betak@faster.cz

Robert Kuzma

Telefon: 533 433 347

E-mail: kuzma@faster.cz

Zbyněk Pastorčák

Telefon: 533 433 345

E-mail: pastorcak@faster.cz

Datacentrum

Václav Nesvadba

Telefon: 533 433 343

E-mail: nesvadba@faster.cz

Tomáš Sonkoly

Telefon: 533 433 394

E-mail: sonkoly@faster.cz

Martin Bieber

Telefon: 533 433 344

E-mail: bieber@faster.cz

Zdeněk Vahala

E-mail: vahala@faster.cz

Jiří Hubený

E-mail: hubeny@faster.cz

Dohledové centrum

Linda Sedláčková

E-mail: servis@faster.cz

Ondřej Peťko

E-mail: servis@faster.cz

Projekční činnost

Ing. Marcela Cenková

Telefon: 533 433 395

E-mail: cenkova@faster.cz

Martin Vítek, DiS

Telefon: 533 433 338

E-mail: vitek@faster.cz

UniPi technology

Ing. Adam Škorpík

Telefon: 533 433 392

E-mail: skorpik@unipi.technology

Ing. Tomáš Hora

Telefon: 533 433 341

E-mail: hora@unipi.technology

Ing. Martin Tříska

E-mail: triska@unipi.technology

Pavel Piperis

E-mail: piperis@unipi.technology

Projekt "Vybudování a provoz datového centra Faster CZ spol. s r.o.," (číslo CZ.01.4.04/0.0/0.0/15_011/0001405) je spolufinancován Evropskou unií v rámci Operačního programu Podnikání a inovace pro konkurenceschopnost (OP PIK). Na základě žádosti o podporu ze dne 30.7.2015 byl projekt uznán Ministerstvem financí jako způsobilý k poskytnutí dotace na výstavbu datového centra.

Zahájení projektu: 1.9.2015

Ukončení projektu: 31.12.2018

Realizace projektu: Jarní 1064/44g, Maloměřice, 614 00 Brno.

Cílem projektu je vybudování a provoz nového ekologicky šetrného datového centra, které zvýší konkurenceschopnost firmy a kvalitu poskytovaných služeb, vytvoří nová specializovaná pracovní místa a rozšíří spolupráci s brněnskými vysokými školami.

fb yt tw

Faster CZ, spol. s r.o.
Jarní 1064/44g, 614 00 Brno
IČO: 60722266
DIČ: CZ60722266
Datová schránka: gyw5w8t
Číslo bank. účtu: 290204641/0300

Design by mevia.cz