Internetové služby
na optické síti

Spolehlivé řešení brněnského renomovaného poskytovatele.
Služby realizované prostřednictvím vlastní optické sítě.

Celá síť je postavena na optických páteřních trasách. Pro připojení k internetu lze využít i mikrovlného pojítka, směrových bezdrátových spojů, eventuelně si pronajmout telekomunikační okruh.

Vlastní infrastruktura umožňuje trvalý monitoring funkčnosti sítě a operativní zásah v případě nedostupnosti služby. Přináší vynikající vlastnosti, které ocení především firmy s vysokými nároky na parametry připojení. Pouze na optice lze dosáhnout vysoké propustnosti a nízké latence (odezvy v řádech jednotek ms).

Zajištění internetové konektivity

Používáme několik nezávislých BGP upstreamů v čele s Tier I providerem Telia Carrier.
Přímý peering v rámci CZ pak zkracuje cestu pro lokální datový provoz.

Nabízíme zdarma průzkum možností, návrh řešení, poradenství a implementaci.

Řešení na míru

Vhodné pro klienty s větším očekáváním a potřebou naprosté jistoty funkčnosti připojení bez ohledu na vnější vlivy.

Pokud řešíte primární i záložní připojení, automatické přepnutí v případě výpadku primární linky a chcete pokrýt vnitřní prostory kvalitním a spolehlivým Wi-Fi signálem, neváhejte se na nás obrátit.

Datová komunikace

Je-li pro vás prioritní provoz do důležitých cloudových aplikací Office 365 či Google Apps, SD-WAN zjednodušuje správu i provoz sítě oddělením síťového hardwaru od jeho řídicího mechanismu.

Získáte pro vašeho správce nejpohodlnější propojení podnikových sítí a regionálních poboček. Vytvoříte si VPN přístupy nebo vyhrazené okruhy do datových center včetně privátních a veřejných cloudů.

Dohledové centrum

S internetovým připojením od nás získáte nonstop monitoring sítě a podporu 24 hod. denně, 7 dní v týdnu, 365 dní v roce.

Jsme připraveni garantovat rychlost i spolehlivost.

Profesionální technickou podporu poskytneme po telefonu, ale i v terénu, kdy je za vámi připraven vyrazit zkušený tým v kteroukoliv denní i noční dobu, aby vyřešil případné komplikace s dostupností sítě.

Ochrana internetového připojení

Poskytujeme efektivní a komplexní ochranu před síťovými hrozbami. Každý, bez ohledu na velikost a zaměření může být terčem útoku.

Pro ty, kteří vyžadují dostupnou konektivitu doslova za všech okolností, je tu naše pokročilá Anti-DDoS ochrana.

Blog

Kybernetická bezpečnost: Angler phishing (5/5)
Blog
Kybernetická bezpečnost: Smishing & Vishing (4/5)
Blog
Kybernetická bezpečnost: Whaling (3/5)
Blog
26 července, 2023
2 min. čtení
© 2024 Faster.cz
vytvořila