Kariéra

Baví tě elektrotechnika a zajímáš se o svět automatizace a IoT? Chtěl/a bys spolupracovat na vývoji mikroelektroniky, máš správný zápal pro věc, rád/a se učíš novým věcem a zodpovědnost je tvé prostřední jméno? Jsi samostatný/á, máš smysl pro detail a toužíš po klidném pracovním místě? Pak hledáme právě tebe!

My v Unipi technology vyvíjíme chytré řídicí jednotky pro IoT, se kterými můžeš řídit prakticky cokoliv – od výrobní linky až po mobilní kurník. Naše chytré krabičky denně používají zákazníci z více než 50 zemí světa, od domácích bastlířů až po velké korporace. Především jsme ale firma plná mladých pohodových lidí, kde nikdo nic přehnaně nehrotí a kde tě uvítá kamarádská atmosféra.

Pracovní náplň

  • návrh schémat desek plošných spojů, layoutů desek, data pro výrobu
  • ruční (pře)osazování prototypů a jejich oživování
  • komunikace s dodavateli součástek a výrobci DPS
  • kooperace s kolegy při návrhu modulů a vývoji firmware

Jak si Vás představujeme

  • zkušenosti s vývojem elektroniky (návrhy schémat, layout, osazování, pájení, testování)
  • znalost periferií CPU/MCU
  • minimálně základní znalosti OS Linux
  • minimálně základy programování (např. Python)
  • samostatnost a práce v týmu
  • manuální zručnost a pečlivost
  • zájem učit se nové věci, nadšení pro věc

Výhodou

  • znalost programovacího jazyka C pro MCU

Nabízíme

  • kompetitivní platové ohodnocení
  • moderní pracoviště v klidné části Brna
  • zázemí tradiční firmy působící na trhu již více než 25 let
  • přátelská a neformální atmosféra v mladém kolektivu
  • firemní notebook, služební telefon
  • flexibilní pracovní doba
  • široký výběr benefitů včetně stravenek a firemních akcí
  • smlouva na dobu neurčitou
  • nástup možný ihned

Kontakt

Do moderního dohledového centra s nepřetržitým provozem 24/7/365 hledáme převážně na noční 12 hodinové směny spolehlivého kolegu či kolegyni s kladným vztahem k IT a ochotou přiučit se něčemu novému. Jsme regionální internet provider a provozujeme datacentrum v brněnských Maloměřicích. Nehledáme však kovaného ajťáka, ale zodpovědného a učenlivého člověka, který bude dohlížet na správný chod budovy a naší sítě. Vše, co bude potřeba naučíme v rámci zaškolení. Velmi oceníme časovou flexibilitu a zájem o dlouhodobou spolupráci.

Po oboustranné spokojenosti můžeme v budoucnu nabídnout více směn nebo i hlavní pracovní poměr. Práce je vhodná pro absolventy, ale i například pro osoby v předdůchodovém věku.

Nástup: ihned nebo po domluvě

  • dohled nad funkčností sítě a zákaznických služeb (internet, datacentum, hlas)
  • fyzická ostraha budovy datového centra, autorizace vstupu zákazníků datového centra
  • práce s tiketovacím a monitorovacím systémem
  • příjem zákaznických požadavků/poruch na servisní nonstop lince (emailová a telefonická komunikace) + komunikace s technickým týmem

  • SŠ vzdělání
  • znalost práce na PC a základní orientace v IT oboru
  • kultivovaný mluvený i psaný projev
  • samostatnost a aktivní přístup při řešení nestandartních situací
  • pečlivost, zodpovědnost, spolehlivost

Výhodou

  • anglický jazyk
  • znalost počítačových sítí

Nabízíme

  • přivýdělek formou brigády
  • práci na 12 hodinové noční směny (Po-Ne19:00 hod - 7:00 hod)
  • 2-3 noční směny týdně
  • 1200 Kč/směna
  • přátelský kolektiv a příjemná atmosféra rodinné české firmy
  • moderní pracovní prostředí, parkování přímo před budovou
  • možnost kariérního postupu

Kontakt

Projekt "Vybudování a provoz datového centra Faster CZ spol. s r.o.," (číslo CZ.01.4.04/0.0/0.0/15_011/0001405) je spolufinancován Evropskou unií v rámci Operačního programu Podnikání a inovace pro konkurenceschopnost (OP PIK). Na základě žádosti o podporu ze dne 30.7.2015 byl projekt uznán Ministerstvem financí jako způsobilý k poskytnutí dotace na výstavbu datového centra.

Zahájení projektu: 1.9.2015

Ukončení projektu: 31.12.2018

Realizace projektu: Jarní 1064/44g, Maloměřice, 614 00 Brno.

Cílem projektu je vybudování a provoz nového ekologicky šetrného datového centra, které zvýší konkurenceschopnost firmy a kvalitu poskytovaných služeb, vytvoří nová specializovaná pracovní místa a rozšíří spolupráci s brněnskými vysokými školami.

fb yt tw

Faster CZ spol. s r.o.
Jarní 1064/44g, 614 00 Brno
IČO: 60722266
DIČ: CZ60722266
Datová schránka: gyw5w8t
Číslo bank. účtu: 290204641/0300

Design by mevia.cz