Připojení k Internetu – Brno

Stabilní připojení k internetu díky vlastní stabilní optické síti v Brně. Může sloužit také jako kvalitní základ pro rychlé propojení vaší firmy s dalšími službami v našem datacentru. Nejbezpečnějšího připojení (chráněného proti útokům) docílíte kombinací s naší službou Ochrana proti DDoS.

Jako poskytovatel internetu nabízející optický internet po vlastní infrastruktuře poskytujeme připojení za příznivé ceny. Konktétní ceny internetového připojení se odvíjí od mnoha faktorů. Proto jsme pro vás připravili jednoduchý poptávkový formulář, který pomůže definovat co nejpřesněji vaše potřeby dostupnosti internetu.

Samostatnou kapitolou je pak nový přístup k softwarově definované WAN, neboli SD-WAN, přesahující hranice standardního zažitého dogmatu připojení k internetu. Je nezávislé na geo umístění poboček, typu připojení i množství poskytovatelů. Uveďte, pokud o tuto funkcionalitu máte zájem a modernizace vašeho přístupu ke službám internetu může začít. Naše obchodní oddělení vás bude kontaktovat s konkrétní nabídkou.

Typ internetového připojení

má vliv na výslednou cenu a některé parametry

Kde přesně potřebujete připojit?

Napište nám prosím celou adresu objektu

Adresa

Popis objektu, případně umístění a typ zakončení

pomůže odhadnout náklady na zřízení přípojky

Popis objektu

Požadovaná rychlost stahování

neboli download

Mbps

Požadovaná rychlost odesílání

neboli upload

Mbps

Veřejná IPv4 adresa

Požadujete veřejnou IPv4 adresu, nebo rovnou celý blok?

Další parametry připojení

upřesní konečnou podobu nabídky připojení

Upřesňující informace

formou poznámky k poptávané službě (kontakt zadáte souhrnně později)

Poznámka

Celkem

Měsíčně

Jednorázově

	
	 
	

Projekt "Vybudování a provoz datového centra Faster CZ spol. s r.o.," (číslo CZ.01.4.04/0.0/0.0/15_011/0001405) je spolufinancován Evropskou unií v rámci Operačního programu Podnikání a inovace pro konkurenceschopnost (OP PIK). Na základě žádosti o podporu ze dne 30.7.2015 byl projekt uznán Ministerstvem financí jako způsobilý k poskytnutí dotace na výstavbu datového centra.

Zahájení projektu: 1.9.2015

Ukončení projektu: 31.12.2018

Realizace projektu: Jarní 1064/44g, Maloměřice, 614 00 Brno.

Cílem projektu je vybudování a provoz nového ekologicky šetrného datového centra, které zvýší konkurenceschopnost firmy a kvalitu poskytovaných služeb, vytvoří nová specializovaná pracovní místa a rozšíří spolupráci s brněnskými vysokými školami.

lin fb yt tw

Faster CZ spol. s r.o.
Jarní 1064/44g, 614 00 Brno
IČO: 60722266
DIČ: CZ60722266
Datová schránka: gyw5w8t
Číslo bank. účtu: 290204641/0300

Design by mevia.cz