Inteligentní správa sítě a výkonné internetové připojení jako bonus

Všímáte si nedostatků ve Vaší podnikové síti? Pokud jste zatím doposud neuvažovali o nasazení softwarově definovaného řešení WAN (SD-WAN), nebo jste o nových možnostech přístupu ke správě podnikové sítě zatím ani neslyšeli, přinášíme nyní možnost dozvědět se víc.
Nacházíme se v době velkého rozvoje práce odkudkoliv, s potřebou rychle přistupovat do různých cloudových prostředí. Ukazuje se, že tradiční architektury WAN s tímto trendem nemusí zvládat držet krok, zejména kvůli nízké přenosové rychlosti, omezeným možnostem zabezpečení a složitostí celé síťové infrastruktury. Objevuje se tak handicap, který v konečném důsledku brání podniku pružně reagovat na potřeby businessu. Technologie SD-WAN přichází s řešením jako nová, softwarově řízená generace architektury WAN.

Nový způsob správy a optimalizace rozsáhlé sítě

SD-WAN je programově konfigurována a spravována, lze ji tedy snadno a rychle přizpůsobit měnícím se potřebám. Klíčovým prvkem SD-WAN je její centralizované řízení, takže síťová připojení, bezpečnostní mechanismy, pravidla, toky aplikací a obecná správa jsou odděleny od síťového hardwaru. Celá síť je tedy řízena z jedné centrální platformy, kde snadno nakonfigurujete celou správu, včetně přístupu do internetových a cloudových aplikací.

V čem je SD-WAN inteligentní?

SD-WAN umožňuje automatické vyvažování zátěže a správu přetížení sítě pro nejlepší výkon a nejméně nákladově efektivní směrování. Umí předvídat a nasměrovat různé typy provozu přes aktuálně nejvhodnější datové trasy. Využívá při tom všechny dostupné technologie (DSL, širokopásmo, 4G sítě, pevné internetové připojení atd.). Nastavit můžete i priority Vašim důležitým aplikacím, jako jsou videokonference, platební systémy nebo Office 365. Zajistíte tak jejich efektivnější a zároveň ekonomičtější provoz, včetně aplikací citlivých na zpoždění, typicky hlasový nebo v poslední době velmi oblíbený videokonferenční přenos.

Jak je SD-WAN zabezpečená?


SD-WAN může zvýšit zabezpečení Vaší podnikové sítě šifrovaným síťovým provozem, segmentací sítě, použitím centrálního systému zajišťování, zvýšenou viditelností do WAN a celkovým optimalizovaným výkonem. Segmentace vaší sítě omezuje jakékoli poškození útokem na zvládnutelnou oblast. Centrální systém poskytuje software, který řídí všechny jednotlivé uzly vzájemně závisle, což tak poskytuje lepší komunikaci a připojení mezi vaší sítí, velmi odlišné od tradičního nastavení WAN.
Získejte nejpohodlnější propojení podnikových sítí
V rámci komplexního zabezpečení datových komunikací nabízíme nasazení řešení Faster SD-WAN formou služby. Toto inteligentní řešení přináší firmám výrazné finanční úspory i zjednodušení správy sítě. Vytvářejte snadno VPN přístupy, nebo vyhrazené okruhy do datových center včetně privátních a veřejných cloudů. Vše pohodlně z jednoho management portálu. Nakonec nemusíte mít ani vlastní IT a nechat tak správu na našich odbornících.
Pokud hledáte opravdu profesionální zabezpečení správy rozsáhlé sítě a rádi byste se dozvěděli podrobnosti k námi nabízenému řešení Faster SD-WAN, neváhejte nás kontaktovat, rádi Vám poskytneme doplňující informace a navrhneme a realizujeme propojení firemních poboček na bezpečné páteřní síti Faster. Řešení jsme schopni implementovat velmi krátkém čase, kvalitní internetové připojení v Brně tak můžete mít obvykle už v řádu několika dní od poptávky.

Parametry služby Faster SD-WAN:

• konektivita v řádech Gbit/s
• správa našim administrátorem nebo vlastním IT správcem​
• přenos dat chráněný VPN šifrováním
• analýza a prioritizace paketů
• internetové připojení v bezpečné páteřní síti Faster

Novinky

Spokojený zákazník je nade vše

23. 3. 2023

Každým rokem probíhá ve FN Brno interní hodnocení dodavatelů. Spokojenost našich klientů je pro nás klíčová, proto nám...

Kybernetická bezpečnost pro firmy

1. 2. 2023

Naši specialisté z oddělení kybernetické bezpečnosti jsou připraveni nabídnout své služby také vám. Přijměte pomoc...

Šťastný a bezpečný rok 2023

29. 12. 2022

Přejeme vám Bezpečné IT i v roce 2023! Vážíme si toho, že s námi šetříte energie a děkujeme za projevenou důvěru....

Projekt "Vybudování a provoz datového centra Faster CZ spol. s r.o.," (číslo CZ.01.4.04/0.0/0.0/15_011/0001405) je spolufinancován Evropskou unií v rámci Operačního programu Podnikání a inovace pro konkurenceschopnost (OP PIK). Na základě žádosti o podporu ze dne 30.7.2015 byl projekt uznán Ministerstvem financí jako způsobilý k poskytnutí dotace na výstavbu datového centra.

Zahájení projektu: 1.9.2015

Ukončení projektu: 31.12.2018

Realizace projektu: Jarní 1064/44g, Maloměřice, 614 00 Brno.

Cílem projektu je vybudování a provoz nového ekologicky šetrného datového centra, které zvýší konkurenceschopnost firmy a kvalitu poskytovaných služeb, vytvoří nová specializovaná pracovní místa a rozšíří spolupráci s brněnskými vysokými školami.

fb yt tw

Faster CZ spol. s r.o.
Jarní 1064/44g, 614 00 Brno
IČO: 60722266
DIČ: CZ60722266
Datová schránka: gyw5w8t
Číslo bank. účtu: 290204641/0300

Design by mevia.cz