Inteligentní správa sítě a výkonné internetové připojení jako bonus

Všímáte si nedostatků ve Vaší podnikové síti? Pokud jste zatím doposud neuvažovali o nasazení softwarově definovaného řešení WAN (SD-WAN), nebo jste o nových možnostech přístupu ke správě podnikové sítě zatím ani neslyšeli, přinášíme nyní možnost dozvědět se víc.
Nacházíme se v době velkého rozvoje práce odkudkoliv, s potřebou rychle přistupovat do různých cloudových prostředí. Ukazuje se, že tradiční architektury WAN s tímto trendem nemusí zvládat držet krok, zejména kvůli nízké přenosové rychlosti, omezeným možnostem zabezpečení a složitostí celé síťové infrastruktury. Objevuje se tak handicap, který v konečném důsledku brání podniku pružně reagovat na potřeby businessu. Technologie SD-WAN přichází s řešením jako nová, softwarově řízená generace architektury WAN.

Nový způsob správy a optimalizace rozsáhlé sítě

SD-WAN je programově konfigurována a spravována, lze ji tedy snadno a rychle přizpůsobit měnícím se potřebám. Klíčovým prvkem SD-WAN je její centralizované řízení, takže síťová připojení, bezpečnostní mechanismy, pravidla, toky aplikací a obecná správa jsou odděleny od síťového hardwaru. Celá síť je tedy řízena z jedné centrální platformy, kde snadno nakonfigurujete celou správu, včetně přístupu do internetových a cloudových aplikací.

V čem je SD-WAN inteligentní?

SD-WAN umožňuje automatické vyvažování zátěže a správu přetížení sítě pro nejlepší výkon a nejméně nákladově efektivní směrování. Umí předvídat a nasměrovat různé typy provozu přes aktuálně nejvhodnější datové trasy. Využívá při tom všechny dostupné technologie (DSL, širokopásmo, 4G sítě, pevné internetové připojení atd.). Nastavit můžete i priority Vašim důležitým aplikacím, jako jsou videokonference, platební systémy nebo Office 365. Zajistíte tak jejich efektivnější a zároveň ekonomičtější provoz, včetně aplikací citlivých na zpoždění, typicky hlasový nebo v poslední době velmi oblíbený videokonferenční přenos.

Jak je SD-WAN zabezpečená?


SD-WAN může zvýšit zabezpečení Vaší podnikové sítě šifrovaným síťovým provozem, segmentací sítě, použitím centrálního systému zajišťování, zvýšenou viditelností do WAN a celkovým optimalizovaným výkonem. Segmentace vaší sítě omezuje jakékoli poškození útokem na zvládnutelnou oblast. Centrální systém poskytuje software, který řídí všechny jednotlivé uzly vzájemně závisle, což tak poskytuje lepší komunikaci a připojení mezi vaší sítí, velmi odlišné od tradičního nastavení WAN.
Získejte nejpohodlnější propojení podnikových sítí
V rámci komplexního zabezpečení datových komunikací nabízíme nasazení řešení Faster SD-WAN formou služby. Toto inteligentní řešení přináší firmám výrazné finanční úspory i zjednodušení správy sítě. Vytvářejte snadno VPN přístupy, nebo vyhrazené okruhy do datových center včetně privátních a veřejných cloudů. Vše pohodlně z jednoho management portálu. Nakonec nemusíte mít ani vlastní IT a nechat tak správu na našich odbornících.
Pokud hledáte opravdu profesionální zabezpečení správy rozsáhlé sítě a rádi byste se dozvěděli podrobnosti k námi nabízenému řešení Faster SD-WAN, neváhejte nás kontaktovat, rádi Vám poskytneme doplňující informace a navrhneme a realizujeme propojení firemních poboček na bezpečné páteřní síti Faster. Řešení jsme schopni implementovat velmi krátkém čase, kvalitní internetové připojení v Brně tak můžete mít obvykle už v řádu několika dní od poptávky.

Parametry služby Faster SD-WAN:

• konektivita v řádech Gbit/s
• správa našim administrátorem nebo vlastním IT správcem​
• přenos dat chráněný VPN šifrováním
• analýza a prioritizace paketů
• internetové připojení v bezpečné páteřní síti Faster

Novinky

UZAVÍRKA /Kulkova/

8. 1. 2024

Vážení zákazníci, od 8. 1. – 31. 5. 2024 je v souvislosti s pokračující výstavbou velkého městského okruhu ZCELA...

PF 2024

19. 12. 2023

Vážení obchodní partneři a zákazníci, děkujeme za spolupráci v tomto roce, přejeme Vám krásné Vánoce a do nového roku 2024...

Vítejte v Portálu Faster CZ

6. 12. 2023

Aktuálně vám nabízí přehled aktivních služeb a seznam faktur s možností třídění či stažení. Další funkce (jako např....

Projekt "Vybudování a provoz datového centra Faster CZ spol. s r.o.," (číslo CZ.01.4.04/0.0/0.0/15_011/0001405) je spolufinancován Evropskou unií v rámci Operačního programu Podnikání a inovace pro konkurenceschopnost (OP PIK). Na základě žádosti o podporu ze dne 30.7.2015 byl projekt uznán Ministerstvem financí jako způsobilý k poskytnutí dotace na výstavbu datového centra.

Zahájení projektu: 1.9.2015

Ukončení projektu: 31.12.2018

Realizace projektu: Jarní 1064/44g, Maloměřice, 614 00 Brno.

Cílem projektu je vybudování a provoz nového ekologicky šetrného datového centra, které zvýší konkurenceschopnost firmy a kvalitu poskytovaných služeb, vytvoří nová specializovaná pracovní místa a rozšíří spolupráci s brněnskými vysokými školami.

lin fb yt tw

Faster CZ spol. s r.o.
Jarní 1064/44g, 614 00 Brno
IČO: 60722266
DIČ: CZ60722266
Datová schránka: gyw5w8t
Číslo bank. účtu: 290204641/0300

Design by mevia.cz