Firemní VPN a firewall

Firemní VPN

Služba VPN umožňuje zabezpečený vzdálený přístup do IT systémů firmy, propojení poboček s centrálou i mezi sebou navzájem. Jedná se o flexibilní a spolehlivé řešení firemní komunikace, které je založeno na přenosu dat a umožňuje snadno a efektivně propojit všechny firemní pobočky do jediné privátní sítě.

Služba je vhodná k propojení lokálních počítačových sítí, aplikací či hostingových center s možností kombinace datové, hlasové, video i internetové komunikace v rámci jedné přípojky.

Firemní VPN je velmi využívaná a prospěšná při nutnosti práce z domova, ev. z jakéhokoliv místa mimo kancelář. Potřebujete mít vždy po ruce firemní data, bezpečně přistupovat do firemní sítě a přitom se pohybovat po „světě“? Potom připojení prostřednictvím VPN je pro Vás to pravé.

Firewall

Důležitost firewallu, jakožto základního stavebního kamene bezpečnosti každé organizace není třeba zdůrazňovat.
Našim zákazníkům nabízíme řešení založené na platformě špičkové bezpečnostní technologie FortiGate nebo WatchGuard od světových lídrů v bezpečnostních řešeních.

Klíčové výhody

  • Chrání proti zneužití známých zranitelností, škodlivému softwaru a škodlivým internetovým stránkám s využitím 24/7/365 napojení na kyberbezpečnostní laboratoře FortiGuard
  • Pomocí dynamické analýzy detekuje neznámé útoky, automaticky blokuje cílené útoky
  • V reálném čase používá desítky nejpokročilejších ochranných prvků nové generace
    FortiGate nabízíme v různých úrovních licencí. Budete příjemně překvapeni, že vysoce účinně chránit soukromé prostředí firmy před nástrahami veřejného internetu je cenově dostupné pro každou firmu.
  • Bez počátečních investic a odborných znalostí získáte komplexní zabezpečení firemní sítě.

A to za ten klid opravdu stojí!

Upřesňující informace

formou poznámky k poptávané službě (kontakt zadáte souhrnně později)

Poznámka

Celkem

Měsíčně

Jednorázově

	
	 
	

Projekt "Vybudování a provoz datového centra Faster CZ spol. s r.o.," (číslo CZ.01.4.04/0.0/0.0/15_011/0001405) je spolufinancován Evropskou unií v rámci Operačního programu Podnikání a inovace pro konkurenceschopnost (OP PIK). Na základě žádosti o podporu ze dne 30.7.2015 byl projekt uznán Ministerstvem financí jako způsobilý k poskytnutí dotace na výstavbu datového centra.

Zahájení projektu: 1.9.2015

Ukončení projektu: 31.12.2018

Realizace projektu: Jarní 1064/44g, Maloměřice, 614 00 Brno.

Cílem projektu je vybudování a provoz nového ekologicky šetrného datového centra, které zvýší konkurenceschopnost firmy a kvalitu poskytovaných služeb, vytvoří nová specializovaná pracovní místa a rozšíří spolupráci s brněnskými vysokými školami.

lin fb yt tw

Faster CZ spol. s r.o.
Jarní 1064/44g, 614 00 Brno
IČO: 60722266
DIČ: CZ60722266
Datová schránka: gyw5w8t
Číslo bank. účtu: 290204641/0300

Design by mevia.cz