Hlasové služby

Hlas musí být v pořádku

  • spojujeme vaše hovory od roku 2004
  • znatelné úspory na hovorném
  • umíme zachovat vaši stávající ústřednu
  • realizujeme plnohodnotné TDM přípojky
  • profesionální podpora a záruka zprovoznění
  • peering s předními operátory na trhu

Faster ViPBX2 – seznamte se!

Moderní hlasová platforma Faster ViPBX2 posune vaši firemní komunikaci na vyšší úroveň. Naše dlouholeté zkušenosti v oblasti VoIP nyní vkládáme do produktu s nepřeberným množstvím skvělých a robustních funkcí IP telefonie. Intuitivní webové rozhraní umožní základní uživatelská nastavení, nahlížení do přehledů hovorů a záznamů s možností přímého poslechu, či stažení. Od okamžiku přechodu na virtuální ústřednu budete již kdykoliv k dispozici na své firemní klapce nejen u běžného stolního telefonu, ale díky aplikaci Linkus také na vašem chytrém telefonu, notebooku či stolním PC. Navíc odpadá starost o bezpečnost a výjimky na firewallech. Vnitřní klapka ústředny tak může být třeba v zahraničí.

Poradíme si i s připojením videotelefonů, zabezpečovacích systémů, či dveřních a výtahových komunikátorů.

 

Kvalitní a spolehlivá hlasová řešení za zlomek ceny běžné pevné linky mohou vznikat nejen na spolehlivé vlastní optické síti Faster, ale i na jakémkoliv stabilním připojení s dostatečně krátkou odezvou (do 30 ms).

Pestrá paleta funkcí v základu

Mezi širokou množinou funkcí jmenujme automatické směrování a přepojování hovorů, navigaci přes hlasové menu, konferenční hovory, nahrávání a emailovou notifikaci zmeškaných hovorů. Profily přítomnosti umožní nastavit aktuální stav klapek pro různé pracovní režimy (jednání, oběd, služební cesta, nerušit). Pro call centra jsou tu robustnější aplikace s čekacími frontami, obsluhujícími agenty a přehlednými exporty záznamů o chování ústředny.

Virtuální pobočková ústředna nabízí základní množinu služeb IPBX bez použití hardware přímo u vás. Výhodou jsou minimální investiční výdaje v okamžiku pořízení, žádné starosti s její údržbou, bezpečnostními aktualizacemi nebo zastaráním hardwaru či softwaru.

Převodníky na VoIP a TDM okruhy

Připojíme vaši stávající ústřednu (analog, BRI, PRI). Na novou přípojku vám budou směrována vaše původní telefonní čísla, nebo přidělíme nová zdarma.

Naše spolehlivé plnohodnotné TDMoIP linky (bez konverze na VoIP) najdou využití v realizaci transparentních propojovacích E1 příček mezi pobočkovými ústřednami především u velkých organizací.

Projekt "Vybudování a provoz datového centra Faster CZ spol. s r.o.," (číslo CZ.01.4.04/0.0/0.0/15_011/0001405) je spolufinancován Evropskou unií v rámci Operačního programu Podnikání a inovace pro konkurenceschopnost (OP PIK). Na základě žádosti o podporu ze dne 30.7.2015 byl projekt uznán Ministerstvem financí jako způsobilý k poskytnutí dotace na výstavbu datového centra.

Zahájení projektu: 1.9.2015

Ukončení projektu: 31.12.2018

Realizace projektu: Jarní 1064/44g, Maloměřice, 614 00 Brno.

Cílem projektu je vybudování a provoz nového ekologicky šetrného datového centra, které zvýší konkurenceschopnost firmy a kvalitu poskytovaných služeb, vytvoří nová specializovaná pracovní místa a rozšíří spolupráci s brněnskými vysokými školami.

lin fb yt tw

Faster CZ spol. s r.o.
Jarní 1064/44g, 614 00 Brno
IČO: 60722266
DIČ: CZ60722266
Datová schránka: gyw5w8t
Číslo bank. účtu: 290204641/0300

Design by mevia.cz